#1 2014-01-09 21:43:34

kubson

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-05
Posty: 15
Punktów :   

Sklejona Gazetka

http://i.imgur.com/Wy1R8dR.jpg



Witamy bardzo serdecznie! Z tej strony redakcja HaxWeek, dziś, w nietypowym wydaniu. Mamy dla was skromną gazetkę ogólną. Zapraszamy do lektury!



Zaczynamy z grubej rury! Czyli wywiad z Administratorem HBL!

Cześć, dzisiaj mam przyjemność przeprowadzić wywiad z założycielem hbl-hax.xaa.pl, przedstaw się nam.

Witam, z tej strony Dzik

Zacznijmy od tego, dlaczego zdecydowałeś się na założenie forum?

Gra na forum konkurencji po prostu mnie zniechęciła, zero nowości, wszystko stało w miejscu. Ja tak nie potrafię, więc postanowiłem zrobić swoje forum, aby i mi przyjemniej się grało i użytkownikom, którzy zdecydują się grać na moim forum.

Rozumiem, co może zaoferować Twoje forum?

Z pewnością ciekawszą i urozmaiconą ligę, o ile będzie zainteresowanie ze strony użytkowników, bo prawda jest taka, że to nie ja tworze forum tylko wy sami . Ja jestem tylko tak jakby od brudnej roboty. W przyszłości mamy zamiar wprowadzić ligę 4v4 big, planujemy pojedynki pozaforumowe naszej kadry z innymi kadrami. Mamy już profesjonalnych streamerów od tego.

Zapowiada się świetnie. Czy jesteś zadowolony z obecnej sytuacji forum?

W 5dni 120użytkowników? Aktywnych użytkowników podkreślę to na prawdę świetny wynik. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony, oby tak dalej.

Jako administator większość brudnej roboty robisz sam, nie myślałeś nad zwerbowaniem jakiegoś pomocnika?

Jestem dość nietypową osobą, nie potrafię zarządzać innymi. Wolę wszystko robić sam i mieć pewność, że będzie to zrobione dobrze. Słabe mam zaufanie do innych.

Forum rozwija się świetnie czy chciałbyś coś na koniec wywiadu przekazać nowym i starym użytkownikom?

Starym podziękować, że zawitali jako pierwsi i wytrzymują ze mną do dziś. A przyszłym hmm... Szybko wbijajcie ! Czekamy na was !

Dziękuję za poświęcenie czasu na wywiad, osobiście życzę Ci powodzenia w prowadzeniu forum! Dzisiaj przeprowadziłem wywiad z "Dzikim" Dzikiem, założycielem nowego forum hbl-hax.xaa.pl

Wszystko się zgadza! Teraz czas na opinie użytkowników o forum, także w formie wywiadu!


Witam, dzisiaj przeprowadzę z Tobą wywiad na temat forum hbl-hax.xaa.pl

Cześć

Jak wrażenia po otwarciu forum?

Jestem pod wrażeniem że kilka dni po otwarciu, forum ma tak wielu użytkowników. Pozytywna Administracja wszystko na +

Co najbardziej Ci się podoba?

Spodobało mi się bardzo dopracowane forum i to jak bardzo dzik się stara i że liga 1vs1 ruszyła tak szybko.

Jak odnajdujesz sie wśród innych userów?

Na forum jest dużo pozytywnych ludzi. Każdy stara się jakoś pomóc. Reklamując je czy też pomagając w inny sposób.

Rozumiem, dziękuję za wywiad, trzymaj się.

Dzięki, cześć

----------------------------------------------------------------------------------------------

Cześć, zbieram opinie na temat forum do gazteki forumowej, zgadzasz sie na udzielenie wywiadu?

no niech będzie XD

Jakie wrażenie na początku wywarło na Tobie forum?

Było wszystko dobrze, jednak jedyne co mi się nie spodobało to logo i styl, choć do niego już się przekonałem.

Co najbardziej Ci się podoba?

Obecność króla setek czyli Sępa Zatorze :d A tak na serio to, że ruch jest bardzo duży, a SB jest bardzo aktywne, ogólnie aktywność użytkowników.

Jeśli miałbyś możliwość zmiany jakiegoś elementu, to co byś zmienił?

Tak jak wspomniane przy wcześniejszym pytaniu logo. Moim zdaniem nie jest ono zbyt atrakcyjne.

Dziękuję za udzielenie wywiadu, pozdrawiam.

Także dziękuję i powodzenia

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Co na początku zachęciło Cię do zostania na forum?

Myślę, że samo to, że forum się rozwija w naprawdę szybkim tempie.

Co najbardziej Ci się podoba?

Istnieje ono około tygodnia, a już widać, że coś się dzieje. Warto też dodać, że administrator poważnie podchodzi do tego, jakie decyzje podejmuje i póki co jego praca bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że tak zostanie.

Co chciałbyś zmienić?

Poszerzyć grono moderatorów, gdyż użytkowników cały czas przybywa i dwójka może nie dać sobie rady ze wszystkim. Z niecierpliwością czekam również na rozpoczęcie ligi Handballa.

Nic dodać, nic ująć, lecimy dalej! Co oferuje nam forum? Hmm... Po prostu przeczytajcie

Co oferuje nam hbl? Przede wszystkim świetną atmosferę, bardzo ładne, zadbane forum, a także Fanpage na Facebooku, który ma na celu przypominanie użytkownikom o naszym forum, gdy Ci będą przesiadywać na tym portalu społecznościowym oraz o najważniejszych rzeczach, które się obecnie na nim dzieją;  HaxballInfo, czyli strona prowadzona przez Żyletę, na której można będzie dowiedzieć się tego co na Facebooku, a nawet wiele więcej; Kompilacje wykonywane przez Dzika tylko utwierdzają nas w przekonaniu że na forum panuje wysoki poziom, HaxballKozak - To tutaj możesz pokazać że masz najlepszą technikę, pokazać, że to ty zasługujesz na miano HaxballKozaka. Co jeszcze oferuje nam forum? Bardzo, ale to bardzo dobrą organizację lig! Sztywne terminy, Streamy w każdej kolejce oraz HaxWeek, czyli gazetka ligowa, w której znajduje się podsumowanie każdej z kolejek ligi handball!

Mamy również dla was kilka ogłoszeń parafialnych!


    [*]Eliminacje do ligi 1v1 kończą się w piątek ( 10.01. ) o godzinie 22:00
    [*]Liga Handball rozpoczyna się już w sobotę! ( 11.01. )
    [*]Pamiętajcie też, że możecie rzucić Apaczowi wyzwanie i zostać nowym HaxKozakiem!
    [*]Wraz ze startem ligi, ruszy redakcja HaxWeek, która będzie redakcją ligową!

No i to by było na tyle, żegnamy się? Albo może jeszcze mały konkursik!

Mamy przed wami 3 pytania, na które należy odpowiedzieć w komentarzu, pod postem. Do wygrania aż 100HB Ponts! Oj tak, tak ślinka pewnie cieknie A najpierw odpowiedzcie na poniższe pytania:


    [*]Podaj 2 osoby które pracowały nad tą gazetką
    [*]Kto zajmuje się HaxballInfo?
    [*]Kiedy powstało forum? ( ilość dni )

100HB Points trafi do pierwszej osoby, która odpowie prawidłowo na wszystkie pytania! Let's do it!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistykaaon.pun.pl www.zostanlegenda.pun.pl www.ksczestochowa.pun.pl www.ztquake3.pun.pl www.totem.pun.pl