#1 2014-01-06 00:55:22

kubson

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-05
Posty: 15
Punktów :   

Wywiady

...

Offline

 

#2 2014-01-06 09:51:20

Baggs

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wywiady

Cześć, dzisiaj mam przyjemność przeprowadzić wywiad z założycielem hbl-hax.xaa.pl, przedstaw się nam.

Witam, z tej strony Dzik

Zacznijmy od tego, dlaczego zdecydowałeś się na założenie forum?

Gra na forum konkurencji po prostu mnie zniechęciła, zero nowości, wszystko stało w miejscu. Ja tak nie potrafię, więc postanowiłem zrobić swoje forum, aby i mi przyjemniej się grało i użytkownikom, którzy zdecydują się grać na moim forum.

Rozumiem, co może zaoferować Twoje forum?

Z pewnością ciekawszą i urozmaiconą ligę, o ile będzie zainteresowanie ze strony użytkowników, bo prawda jest taka, że to nie ja tworze forum tylko wy sami . Ja jestem tylko tak jakby od brudnej roboty. W przyszłości mamy zamiar wprowadzić ligę 4v4 big, planujemy pojedynki pozaforumowe naszej kadry z innymi kadrami. Mamy już profesjonalnych streamerów od tego.

Zapowiada się świetnie. Czy jesteś zadowolony z obecnej sytuacji forum?

W 5dni 120użytkowników? Aktywnych użytkowników podkreślę to na prawdę świetny wynik. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony, oby tak dalej.

Jako administator większość brudnej roboty robisz sam, nie myślałeś nad zwerbowaniem jakiegoś pomocnika?

Jestem dość nietypową osobą, nie potrafię zarządzać innymi. Wolę wszystko robić sam i mieć pewność, że będzie to zrobione dobrze. Słabe mam zaufanie do innych.

Forum rozwija się świetnie czy chciałbyś coś na koniec wywiadu przekazać nowym i starym użytkownikom?

Starym podziękować, że zawitali jako pierwsi i wytrzymują ze mną do dziś. A przyszłym hmm... Szybko wbijajcie ! Czekamy na was !

Dziękuję za poświęcenie czasu na wywiad, osobiście życzę Ci powodzenia w prowadzeniu forum! Dzisiaj przeprowadziłem wywiad z "Dzikim" Dzikiem, założycielem nowego forum hbl-hax.xaa.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelking47.pun.pl www.pokemon-adventure22.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl www.doradcy09.pun.pl www.simtractor.pun.pl